Detektory padělků a počítačky bankovek

Detektory padělků a počítačky bankovek

Ve finančnictví, ale i v jinak zaměřených typech kancelářských provozů jsou zapotřebí kromě běžného vybavení kanceláří také speciální pracovní prostředky jako například detektory padělků anebo počítačky bankovek, případně i drobných mincí.
I naše společnost poskytuje možnost nakoupit například přes e-shop tato vybavení do kanceláří.  K dispozici jsou detektory padělků SAFESCAN 30 v jednoduchém i více násobném balení, které je za výhodnější cenu. Naši klienti u nás mohou zakoupit i detektory padělků s integrovanými detektory kreditních karet, občanských průkazů a dalších úředních dokumentů. Tyto detektory obsahují výkonnou 9 W UV lampu, kterou lze v případě potřeby snadno vyměnit.  S detektorem se snadno manipuluje, neboť váží pouhých 515 g. V balení spolu s detektorem naleznete i adaptér a uživatelský manuál.  Budete-li mít zájem, nabídneme vám k tomuto produktu i prodlouženou záruku.
Dalším oblíbeným vybavením kanceláří, kde se často a ve velkém pracuje s penězi, jsou počítačky bankovek a mincí. Jejich obsluha je velmi snadná. Obvykle jsou použitelné pro všechny měny. Díky infračervenému záření provedou kontrolu ochranných IR prvků a ultrafialové záření zajistí kontrolu ochranných UV prvků. V balení spolu s počítačkou bankovek získáte u nás i čistící a servisní sadu, napájecí kabely, protiprachový kryt a uživatelský manuál.
Například počítačka bankovek s označením SAFESCAN 2250 LCD dokáže spočítat až 1000 bankovek za pouhou minutu, počítá i stravenky. LCD displej přímo zobrazuje napočítané kusy bankovek. Přístroj je dále vybaven funkcí automatického zapínání a vypínání. Pokud počítačka zachytí podezřelou bankovku, alarmem signalizuje tuto skutečnost. Má i funkci přidávání bankovek v průběhu počítání. Bankovky se v ní odpočítávají do svazků po deseti, dvaceti, padesáti nebo stu bankovkách.
Stejně jako u detektorů padělků, tak i u počítaček vám rádi na požádání poskytneme prodlouženou záruční lhůtu.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/penize

Foto – zdroj: images-amazon.com, trade.indiamart.com, shopsafe.com.