Docházkové systémy

Docházkové systémy

V současné době, kdy firmy sledují docházku svých zaměstnanců poměrně bedlivě, elektronické docházkové systémy přicházejí s nejrůznějšími novinkami a vylepšeními. I naše firma se zaměřila na možnost dodání těchto snímačů a registračních zařízení v rámci vybavování kanceláří svých klientů a odběratelů.
Naše firemní nabídka docházkových systémů zahrnuje jak vysokorychlostní snímače otisků prstů, tak systémy, které pracují pomocí karet a čipů, případně lze u nich provést osobní registraci pomocí vložení PIN kódu, a to v různých cenových relacích.
V nabídce máme dále registrační čipový systém SAFESCAN se sadou 25 čipů pro registrační. Tyto čipy s kompatibilním zařízením komunikují na frekvenci 125 kHz. Jsou vhodné pro vícero registračních systémů: SAFESCAN TA-655, TA-810, TA-855, TA-910, TA-955 a TA-965, které taktéž naše firma dodává. Pro docházkové systémy jsme samozřejmě schopni kromě čipů dodat také software SAFESCAN Workforce Planner, který je nadstandardní verzí softwaru umožňujícího plánování i v třísměnném provozu s možností upozornění na pozdní příchod zaměstnance nebo naopak na jeho brzký odchod. Pro přehlednost při práci s daty lze barevně odlišovat jednotlivé typy dat. Tento plánovací systém umožňuje také volbu pracovních kódů pro návštěvu lékaře, nastavení dovolené nebo nemocenské u jednotlivých zaměstnanců. Rychlé plánování je umožněno za pomocí myši. 

Ze zařízení je možné získat tiskem prezentační listiny jako kontrolu toho, kdo se v reálném čase nachází v budově firmy.  Získaná data můžete odesílat například ve formě emailů anebo jako pdf či csv soubory. Do zařízení lze velmi snadno importovat údaje o oficiálních státních svátcích a to nejen u nás, ale i ve všech ostatních zemích Evropy. Doprovodné protokoly lze snadno editovat.
Na adrese http://www.safescan.com/media/downloads/workforceplanner30.zip lze stáhnout třicetidenní trial verze. Po zakoupení plné verze produktu zákazník obdrží PIN kód. Ten se pak využívá pro získání licence ke zmíněnému softwaru na adrese www.safescan.com/activation .
Dále máme v nabídce sady 25 karet pro registrační systémy SAFESCAN, kdy čtení z nich probíhá ve vzdálenosti do 7 cm od docházkového systému. Karty jsou dodávány v bílé barvě a komunikují se systémem taktéž na frekvenci 125 kHz.
S cenami výše zmíněných produktů se můžete seznámit na stránkách našeho e-shopu.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/dochazkove-systemy

Foto – zdroj: allbusinessservices.blogspot.com, firstaidnepal.com.np, plusbuyer.com.