Doprava kancelářského nábytku

Doprava kancelářského nábytku
Zatímco některé firmy si za dopravu nábytku účtují doslova nehorázné ceny, naše firma dopravuje svým zákazníkům kancelářský nábytek zcela zdarma. Rozvoz provádíme vlastní dopravou po celé ČR zdarma.
Pro šetrnou přepravu vyrobeného nábytku na místo dle požadavků zákazníka je nábytek obalen materiálem, který ho chrání.  Není třeba se obávat, že budete muset poté tento obalový materiál uklízet. Naši pracovníci jej uklidí a přepravní obaly odvezou zpět do firmy.  
Nejen, že vám naši pracovníci vámi zakoupený kancelářský nábytek dovezou na místo, a to do deseti dnů od jeho zakoupení a navíc vám jej sestaví a zajistí jeho správné vyvážení.  Nebudete muset čekat na jeho dodávku měsíc i déle, jak je to dnes u některých firem bohužel běžné.
Ani za vynošení nábytku do patra si neúčtujeme žádný poplatek. Snažíme se zkrátka, aby klient byl po všech stránkách spokojen nejen s našimi výrobky, ale i se službami, které naše firma nabízí. Pokud budete vyžadovat připevnění nábytku ke stěně, i to pro vás zajistíme.  Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Vyhnete se tak nepříjemnostem spojeným s nošením nábytku po schodišti, jeho pracné montáži a nebudete nuceni objednávat na tyto služby další firmu. Díky naší komplexní dodávce neztrácíte ani část svého drahocenného času.
Jakmile se vámi zakoupené zboží vydává na cestu k vám, do vaší kanceláře nebo na jiné místo určení, určitou předem dohodnutou dobu, než k vám zboží a naši pracovníci dorazí, vás budou telefonicky kontaktovat. V tomto telefonátu je samozřejmě možné, přiblížit jim cestu, určit orientační body atd.
Až poté, co budou dokončeny všechny kroky spojené s přesunem, dopravou a umístěním kancelářského nábytku, zboží od nás oficiálně převezmete. Nemůže se tak stát, jako tomu bývá u levného nábytku jiných dodavatelů, že některé montážní součásti nebo dokonce nábytkové díly budou v sestavách chybět. Kvalitními službami se tak snažíme zabránit vašim dalším výdajům a investici času do řešení nastalých problémů.

http://vybavujeme-kancelar.cz/jak-se-nabytek-dostane-ze-skladu-do-vasi-kancelare

Foto: cheapmovers-boyntonbeach.info, eurogearshift.com, mizozo.com.