Jak vyřídit případnou reklamaci

Jak vyřídit případnou reklamaci
Vzhledem k tomu, že používáme při výrobě našeho kancelářského nábytku pouze kvalitní materiály od našich renomovaných výrobců, nestává se často, že bychom museli řešit reklamaci. Nicméně všichni jsme jen lidé a stát se může leccos.
Nezapomínejte však, že naše firma nabízí prodlouženou záruční dobu na své výrobky.  V rámci tohoto období přijíždějí naši odborně školení technici, aby kancelářský nábytek a jeho správný chod překontrolovali a zajistili přímo u vás v kanceláři. Třikrát v rámci záruční doby, vždy po dvaceti měsících, provádíme pravidelné servisní prohlídky nábytku, který jste u nás zakoupili. Na místo přijíždějí naši vyškolení a zkušení pracovníci, kteří jsou pro svou práci vybaveni moderními pracovními pomůckami a nářadím.
V případě reklamace by doba neměla překročit deset pracovních dnů. Vždy se snažíme o provedení reklamace v co nejkratším čase a k maximální spokojenosti našich zákazníků.
Nemusíte si v žádném případě dělat starosti s tím, kdy a jak dopravíte předmět reklamace zpět k nám.  My provádíme vyřízení reklamace, pokud je to samozřejmě možné, přímo v místě vaší kanceláře. Náš technik přijede za vámi a celou situaci vyhodnotí.  Pokud je to bezpodmínečně nutné, jsme to my, kdo opět zajistí převoz reklamovaného kusu nábytku do naší dílny a poté zase zpět k vám do kanceláře.    
Nábytek vám vždy dodáváme složený, nikoli v demontu v krabici s návodem. Takže není třeba se obávat, že byste nábytek při jeho sestavování jako nezkušení jakkoli poškodili.  Nábytek je ještě na místě seřízen, vyrovnán do vodováhy a případně připevněn ke stěně. Žádné obavy tedy nejsou namístě.
V případě reklamace můžete naši firmu kontaktovat telefonicky nebo na e-mailové adrese. Telefonická podpora je připravena přijímat vaše dotazy, podněty případné reklamace či připomínky v pracovní dny, a to vždy od 8.00 do 17.00 hodin. Na e-mailové dotazy odpovíme ihned, jakmile to půjde. Vaše spokojenost je naším cílem.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kontakty

Foto - zdroj: yourdictionary.com, frequencyware.com, img.ehowcdn.com.