Kalkulačky nejen do kanceláří

Kalkulačky nejen do kanceláří

Většinou to ani nepočítáme, kolik drobností a běžných malých předmětů anebo vybavovacích prvků v kancelářích používáme.
Z drobného kancelářského vybavení, které vám může naše firma zabezpečit, jsou to například kalkulačky. Námi dodávané jsou z řady IBICO, která je charakterizována modrými a šedými pryžovými klávesami s jemným stiskem, bílou barvou základního obalového plastového materiálu a  dvoubarevným displejem. 
Jednodušší typy těchto kalkulaček jsou vybaveny osmimístným LCD displejem a mají ochranné pouzdro, které je vhodné pro použití na cestách. Takovou to charakteristikou se vyznačuje typ IBICO 081X a s desetimístným LCD displejem a možností konverze měn a dále pak typ kalkulačky IBICO101X, kterou u nás pořídíte momentálně za cenu 392,-Kč s DPH. A to již tradičně do 10ti pracovních
dnů od objednávky.
Další typ kalkulačky IBICO 121XPClink je typem, který vám pomůže po připojení přes USB nahradit numerickou klávesnici chybějící například na vašem notebooku nebo počítači.  Lze ji však použít i zcela samostatně jako pouhou kalkulačku. Díky minimální hmotnosti splňuje potřebné podmínky na to, abyste ji mohli s sebou brát na cesty. Má dvanáctimístný LCD displej. Převod informací do počítače je zajištěn pouhým zmáčknutím klávesy SEND. Následné úpravy se provádějí v programech MS Excel a Word.
Pro účtárny, ekonomická oddělení anebo finanční oddělení firem zde máme k dispozici kalkulačky typu IBICO 1221X a kalkulačky IBICO 1231X s profesionálními klávesnicemi, s integrovanou funkcí hodin a data a s velkou rychlostí tisku 2,4 nebo 3,5 řádku za sekundu, a to ve dvou barvách. Poslední dva zmíněné typy jsou však finančně náročnější, ovšem na druhou stranu se jejich pořízení velmi hodí. Cena nejvybavenějšího modelu typu IBICO je 4 283,- Kč /ks.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/ostatni/kalkulacky

Foto - zdroj: amazon.com, alphaofficesupplies.co.za, eurostationers.com.