Kancelářská křesla

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla již dlouhou dobu patří k neodmyslitelné výbavě všech kancelářských prostor. Jsou součástí domácích i firemních kanceláří a díky nim se práce vsedě stává stále víc a více pohodlnou.
Kdo u počítače tráví spoustu času a více než 3 hodiny denně, potřebuje kvalitní pracovní stůl a ještě lepší křeslo. To by mělo mít vysoké opěradlo se synchronním mechanismem.
Ještě před nákupem je dobré si křeslo osobně vyzkoušet, posadit se na něj, protože jen tak se dá poznat, které křeslo bude to pravé právě pro vás.
Existuje mnoho typů kancelářských křesel a také takzvaných aktivních židlí, které nám zajistí jak pohodlné sezení včetně opření zad, tak přirozenou pozici nohou při sedavé práci a navíc díky speciálnímu mechanismu nám umožní mírným pohybem nezůstávat ve strnulé pozici. 
Za všech okolností je zapotřebí vybírat kancelářská křesla s ohledem na vlastní zdraví. Proto je možné volit křesla s nastavitelnými opěrkami za hlavu, nastavitelnými područkami, volit úhel opěradla anebo synchronní či asynchronní mechanismus. Právě synchronní mechanismus má za úkol zajistit přizpůsobením sedáku a nakloněním opěradla vaše neustálé sezení v pravém úhlu.
Kancelářská křesla dodávaná naší společností jsou taktéž vybavena vysokými anebo středně vysokými opěráky, synchronním mechanismem ZEP s nastavením síly protiváhy, mají pojezdová kolečka, zakomponované područky, které jsou výškově nastavitelné a nosnost obvykle do 160 kg. Vybírat můžete navíc ze široké škály barev od světle šedé přes červenou, oranžovou, modrou ve dvou odstínech až po černou klasiku.
Dopravu do 10 dnů od objednání a montáž zboží na místě vám nabízíme zcela zdarma.
Aby bylo pro vaši postavu zajištěno ergonomicky vhodné sezení, pamatujte na pravidlo, že pro osobu s výškou postavy 155 cm je zapotřebí výška sedáku 41 cm a výška pracovní plochy 62 cm,
s výškou postavy 170 cm je zapotřebí výška sedáku 46 cm a výška pracovní plochy 67 cm,
s výškou postavy 185 cm je zapotřebí výška sedáku 52 cm a výška pracovní plochy 76 cm.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-zidle/kancelarska-kresla

Foto – zdroj: dandsfurniture.net, vondir.net, darsheel.com.