Kancelářské kontejnery

Kancelářské kontejnery
Neodmyslitelnou součástí dnešního vybavení kanceláří jsou kancelářské kontejnery.  Tyto pojízdné zásobníky na potřebné věci v kanceláři jsou vybavovány kolečky pro lepší manipulaci a snadné přemisťování v rámci kancelářského prostoru.
Vyrábíme několik druhů kontejnerů, které lze rozdělit do různých kategorií. Jednou z kategorií je uzamykatelnost kontejnerů.  Kontejnery bez zámku pouze se systémem blokace zásuvek jsou neuzamykatelné. Kontejnery vybavené centrálním zámkem jsou uzamykatelné.  Systém jejich zamykání lze podle potřeb vaší kanceláře nakonfigurovat.  Navíc jsou vždy možnosti tento systém překonfigurovat. V případě ztráty klíče se obrátíte na našeho technika, ten k vám přijede a vložku vymění, aniž by ji musel odvrtat.
Dále dělíme kancelářské kontejnery podle typu výsuvu na kontejnery s dotahem a na kontejnery s dotahem a tlumením. Naše kontejnery mají velmi spolehlivé uzavírací systémy, které díky jemnému chodu a komfortnímu ovládání poskytují svým uživatelům maximální pohodlí při práci s nimi. Systémy nejsou hlučné a zabezpečují jemné tiché dovření zásuvek. Naše kontejnery jsou vybaveny blokací, která nedovolí vysunutí více než jedné zásuvky naráz.
Přední kolečka všech našich kontejnerů jsou opatřena brzdou. Kontejnery mají vysokou nosnost a volitelný počet zásuvek.
Kontejnery pod stůl odcházejí již z naší výrobny vždy s plnými pohledovými zadními částmi. Můžete je tedy bez obav používat i jako kontejnery do volného prostoru, aniž by odkryly jakoukoli nedokonalost ve svém provedení. 
Tak, jako u ostatního nábytku, který u nás zakoupíte, máte od nás v ceně zdarma zajištěný pravidelný servis i u kancelářských kontejnerů. Neváhejte a ozvěte se nám i v případě péče o kontejnerové systémy.  Kvůli celkově dobrému a dlouhodobě správně fungujícímu systému je zapotřebí dohlédnout na celkový chod všech mechanizmů u kontejnerů.  I ten máte v rámci našich služeb zdarma.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-kontejnery

Foto – zdroj: medewo.com, media.you-desmo.de, roundoffice.ch.