Kancelářské skříně

Kancelářské skříně
Otevřené policové skříně, skříně s třídícími policemi i skříně policové otevřené slouží k jednoduchému ukládání dokumentů, šanonů, tiskopisů a všech dalších dokladů používaných běžně v kancelářích. Pracovní otevřená skříň, navržená tak, aby zabírala co nejméně místa, nabízí mnoho možností využití.
Všechny police našich skříní jsou ohraněny ze všech čtyř stran silnou ABS hranou, jen tak je možné zabránit tomu, aby již po druhém či třetím vyndání a přesunutí se police neoštípaly. Police, přihrádky a také zásuvky mohou lemovat pracovní prostor. Jedna z polic může být určena pro umístění počítače. Pokud se skříň dá uzavírat dvířky, může být pro lepší zajištění uchycena ke zdi.
Některé kanceláře mají zbudovány ve zdi praktické výklenky. Ty lze opatřit policemi z masivu či dýhy a taktéž je využívat jako odkladné prostory.  Další variantou jejich využití jsou vestavné skříně.
Každá skříň může mít svůj vlastní zámek a klíč anebo naopak, všechny skříně mohou být uzamykatelné jedním klíčem, záleží pouze na vaší volbě. Při výrobě a následné montáži používáme jen kvalitní značkové zámky, takže v případě ztráty klíče to umožní servisnímu technikovi pohodlnou výměnu vložky nebo případnou konfiguraci zámků jiným způsobem než byl používán. Nedochází tak v žádném případě k poškození skříně.
Každá kancelář, kde pracuje více osob, by měla být vybavena také šatní skříní. 
Nemusíte se obávat ani případných nerovností podlah ve vaší kanceláři. I s těmi si náš kancelářský nábytek poradí.  Skříně jsou vybaveny výškově stavitelnými kluzáky, které umožňují nedostatky podlahy vyrovnat. 
I když jsou půdy skříní ohraněny 2mm silnou ABS hranou, lze je vzájemně sestavovat tak, aby nevznikaly zbytečné mezery.
Jelikož naše firma si stojí za kvalitou svých výrobků, poskytuje na ně prodlouženou záruku. Vyrábíme kvalitní český nábytek s důrazem na užitnost, kvalitu a dlouhou životnost za dostupnou cenu.  

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-skrine

Foto: cdn.ukofficedirect.co.uk, chworkspace.co.uk, common1.csnimages.com, mj-manufacturing.co.za.