Když musíte pracovat v posteli

Když musíte pracovat v posteli

Sychravé podzimní a zimní počasí často způsobí, že onemocníme a do práce tedy nemůžeme jít. Musíme v lůžku vyčkat, dokud se nám neuleví, ale přesto můžeme mít na těch několik dní stanovenou neodkladnou práci. Stůj co stůj ji musíme vyřídit, a to přesto, že jsme upoutání na lůžko.  Tou dobou přicházejí na řadu důležití pomocníci, a nemyslíme tím jen pečující osoby, které nám vaří horký čaj, zásobují nás vitamíny a starají se o nás po dobu nemoci.
Těmi pomocníky, kteří nám pomohou dočasně přesunout naši kancelář na lůžko, jsou například chladící podložka pod notebook, malá lampička pro notebook, přístavný stolek anebo podložka pod notebook vhodná pro použití v lůžku.
Chladící podložky pod notebook vám umožní pohodlné psaní na klíně i na stole, mají zabudované ventilátory napájené přes USB anebo ventilátorky fungují tak, že se dají k podložce dodatečně připevnit. Pohybují se v různých cenových relacích, podle typu notebooku a jeho velikosti jsou k dostání v různých typech provedení.
S osvětlením notebookové klávesnice vám může pomoci například lampička Hama, kterou stačí připojit do USB. Na tmavou klávesnici uvidíte stejně dobře i z lůžka. Takovou lampičku si můžete dle potřeby nasměrovat a její držák přizpůsobit osobním potřebám. Svítidlo samotné má tvar a design počítačové myši, takže se skvěle hodí ke každému takovému zařízení.
Podložky a miniaturní stolky, které můžete umístit přímo na lůžko anebo jejich stojanovou konstrukcí zajedete pod lůžko, zatímco odkladná část zůstává nad postelí, jsou dalším skvělým pomocníkem pro případ, že jste museli dočasně ze zdravotních důvodů přemístit svou kancelář do ložnice a pracovat přímo z lůžka. Dnes takový praktický stolek seženete takřka v jakémkoli provedení, a to plastový, dřevěný, kovový a dokonce i bambusový.  Obvykle mají takové stolky odvětrávací otvor pod notebookem, takže nedochází k přehřívání tohoto zařízení. Někdy jsou opatřeny praktickým šuplíkem po straně anebo držáčkem na hrnek případně výsuvnou odkládací deskou. V případě, že stolek momentálně nepoužíváte, můžete jeho nožky zaklapnout, složit anebo zasunout, jsou -li teleskopické. Tak stolek zbytečně nezavazí.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika
Foto – zdroj: i. neoseeker.com, lugbuy.com, gizmag.com, lamidge.com.