Konfigurátory a vizualizace pro vaši budoucí kancelář

Konfigurátory a vizualizace pro vaši budoucí kancelář

V současné době je již naprosto běžné, že před tím, než si vybavíme některou místnost v bytě anebo zařídíme interiér nového domu, zjišťujeme, jak co nejvhodněji rozestavět nábytek a jaké pořídit vybavení jednotlivých místností.  Před stejnou otázku jsou postaveni také ti, kteří se chytají vybavovat novou kancelář.
Pro tento účel existuje poměrně rozsáhlá řada jednoduchých, výkonných  3D programů s intuitivním ovládáním. Některé je zapotřebí nainstalovat do počítače uživatele, jiné jsou online k dispozici na nejrůznějších webových stránkách. I naše firma vám nabízí k dispozici takový program, který vám pomůže se při zařizování vaší nové kanceláře podívat na celý projekt z různých stran a tak si díky tomuto náhledu vytvoříte ucelenější představu o tom, jak by měla být v budoucnu vaše kancelář zařízena.
3D-Office, 3D Spacer, pCon.planner, Live Interior 3D, to jsou příklady některých zahraničních programů, které můžete taktéž využít pro důkladné naplánování vaší kanceláře ještě předtím, než se pustíte do realizace samotné.
Vizualizaci v provedení 3D anebo alespoň zakreslení půdorysu využijete zvláště v těch případech, pokud chcete mít představu o rozložení jednotlivých kusů nábytku ještě dříve, než je zakoupíte, ještě před investicí, kterou hodláte do vybavení kanceláře vložit. Naši pracovníci na požádání mohou přijet k vám a na vaši žádost vybavovaný prostor sami zaměřit, ihned na místě vám mohou poradit s celkovým řešením daného prostoru. Vám tak odpadnou zbytečné starosti s tím, zda jste svá měření provedli správně, nebudete si muset dělat starosti s tím, jak váš nový kancelářský nábytek bude v daném prostoru vypadat.
Další možností, kdy se vám vyplatí nechat si udělat 3D vizualizaci je případ, kdy chcete vypracovat návrhy, jak různě může v budoucnu vaše kancelář vypadat, a tyto návrhy poté připomínkovat. Stejně tak vám 3D vizualizace dobře poslouží, jestliže chcete vypracovat rozpočet a výkaz prvků. Takové řešení má své prokazatelné výhody, což však v případě provedení 3D vizualizace naší firmou neznamená, že si svou práci jakkoli ulehčíme. Spokojenost našeho zákazníka je naší prioritou a v tomto duchu přistupujeme i ke zhotovování 3D návrhů. 

http://vybavujeme-kancelar.cz/projektovani-pracovnich-prostoru

Foto – zdroj: boyce.co.uk., personal.psu.edu, rug.nl.