Kuchyňka v kanceláři

Kuchyňka v kanceláři

Jídlo ve stoje a ve spěchu nebo při práci je v rozporu s tím, co lidský organismus potřebuje ke správnému zažívání.  U jídla bychom se všichni měli snažit sedět, plně se mu věnovat, nemyslet na nic jiného, nepracovat a ani u stolu nemyslet na pracovní záležitosti.
I kanceláři by se tedy měli zaměstnanci v době oběda věnovat jiné než pracovní činnosti. Měli by vyrazit na krátkou procházku, nebo si poslechnout někde v klidu hudbu, věnovat se četbě nejlépe humoristické knihy anebo příjemně konverzovat s kolegy. To vše by zaměstnancům mělo pomoci získat během polední či jiné přestávky dostatek energie na to, aby se dále mohli věnovat s plným nasazením své práci.
Většina zaměstnanců kanceláří se však v polední pauze nikam na oběd z časových důvodů ani nedostane, a tak uvítají, pokud mají přímo v kanceláři anebo alespoň nedaleko k dispozici kuchyňku. Tam by měli mít k dispozici vše potřebné k tomu, aby si mohli jídlo připravit, případně alespoň ohřát jídlo donesené, uvařit si zde čaj, kávu či připravit jiný nápoj a posléze připravený pokrm mohli v klidu zkonzumovat.
Kromě varné konvice, mikrovlnné trouby, sporáku a dřezu by měla být každá kuchyňka vybavena jídelním stolem pro dostatečný počet stolujících a také židlemi vhodnými k takovému posezení.
I z naší nabídky stolů může vaše firma vybírat stoly vhodné do kancelářských kuchyní.  Sladit můžete pracovní kancelářské stoly se stolem určeným do kuchyňky na pracovišti. Tím docílíte celkově dobrého vyváženého vzhledu interiéru vaší kanceláře.
Pokud se budete pravidelně stravovat přibližně ve stejnou dobu, váš organismus si vytvoří jistý rytmus založený na vašem stravování. Časem si nastavíte biologické hodiny tak, že svou trávící soustavu na jídlo připravíte a mezit tím jí dopřejete pravidelný oddech. Posílíte tím svou trávící soustavu a vašemu dennímu režimu to pomůže dodat jistý řád, který se jistě pozitivně projeví na vašem zdraví.  A naše firma by ráda k vaší pohodě přispěla například právě vhodným stolem.

 

kvalitní kuchyňka do kanceláře www.vybavujeme-kancelar.cz

Foto: rodleyinteriors.co.uk, 3.bp.blogspot.com, distroarchitecture.com.