Lepidla, lepící pásky a korektory

Lepidla, lepicí pásky a korektory

Žádná kancelář se kromě kvalitního nábytku a dalšího nutného vybavení neobejde ani bez takových důležitých drobností, jako jsou lepidla, lepicí pásky a korektory. Pokud se ve vaší kanceláři pracuje s psaným textem, jsou tito nenápadní kancelářští pomocníci vždy připraveni pomoci vám.
Například korektory, které díky suché korekci a možnosti okamžitého přepsání usnadní práci s psaným nebo tištěným textem. Aplikace je díky nim velmi snadná a čistá, některé korektory takzvané 2 way jsou vhodné jak pro leváky, tak pro praváky. Mají ergonomické tvarování a jsou vybaveny zónou pro příjemnější úchop. U korekčních strojků jistě oceníte hlavně jemnou aplikaci a schopnost neolupovat se.  Korekční strojky jsou vhodné pro všechny typy korektur. Velmi praktické jsou i opravné tužky s kovovými hroty, které jsou rychleschnoucí a provedou každou korekci naprosto precizně. Korekční pera jsou ideálním prostředkem pro malé korekce. V rámci ekologického zacházení s kancelářskými potřebami dnes běžně seženete již i opětovně doplňovatelné korekční strojky. Je to skvělý nápad jak pomoci přírodě.
Lepidla pro kancelářské využití jsou dnes nejčastěji nabízena v tubách a lepicích tyčinkách. Lepicí tyčinky jsou k dostání v mnoha velikostech například od 11 g, přes 22 g, až po 43 g. Jsou vhodné pro lepení papíru i kartonů. Do kanceláří bývají dodávány obvykle v sadách nebo baleních po více kusech.  Lepidla jsou dále nabízena v podobě lepicích per anebo ve větších baleních v tubách. Nabízeny jsou i lepící gumy v podobě čtverečků, které můžeme uplatnit po odtržená jednotlivých dílů například pro připevnění nástěnek, map anebo poznámek atd.  
Lepicí pásky jsou využívány v kancelářích nejčastěji v transparentní podobě. Mají vysokou přilnavost, jsou dodávány dle potřeby v několika různých šířkách a velikostech. Pro snadnější uchopení a práci s nimi je možné aplikovat je do takzvaných podavačů lepicích pásek, které nám zajistí, že vždy spolehlivě najdeme konec pásky, nebudeme potřebovat nůžky a kdykoli pásku uvnitř strojku snadno vyměníme. Odvíječe lepicích pásek vždy jednoznačně zefektivňují a ulehčují práci s lepicími páskami.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika

Foto – zdroj: officecentrum.eu, lapatilla.com, best-b2b.com