Lupy a brýle jako kancelářské pomůcky

S krátícími se dny se při čtení či práci v kanceláři mohou hodit nejen kvalitní a dobře osvětlující lampy a další svítidla, ale rovněž brýle nebo lupy.
Naše firma dodává svým zákazníkům nejen kancelářský nábytek, židle a další vybavení, ale i nejrůznější kancelářské doplňky. A k nim lze zařadit rovněž i drobnější pomůcky, které mohou ulehčit práci, jako například lupy nebo čtecí brýle.
Dioptrické čtecí brýle, které dodáváme každé v ochranném pouzdru, jsou baleny po 30 kusech, kdy od každé dioptrie jsou v balení obsaženy vždy 4 ks brýlí v bílé barvě, 2 kusy v zelené, 2 v modré a 2 v červené barvě.
Taktéž lupy u nás seženete v mnoha různých provedeních. Buďto v podobě kruhové svítící lupy bez rámečku, v moderním designu, obsahující LED diodu. Tato lupa zvětšuje  2,2x . Anebo jsou u nás k dostání také zvětšovací lupy WEDO na známky.  Mají nastavovací zostření a zvětšují 8x. 
Další možností jsou lupy WEDO v plastovém rámečku kruhového tvaru o průměru 63,5 mm, které zvětšují  2x, v lokálním zvětšení 4 x. Plastový rámeček i rukojeť jsou v černé barvě.
Velmi kvalitní lupu v moderním designu u nás pořídíte pod názvem Lupa WEDO s LED světlem. Její LED dioda se rozsvítí po vysunutí lupy, zvětšuje 3x. V balení, které naše firma dodává je obsaženo celkem 15 ks ve třech barevných variantách: černá, modrá a červená. Tyto lupy jsou dodávány včetně 2x 3V baterie typu CR1130.
Dalším typem, který dodáváme, jsou lupy WEDO s LED světlem a pinzetou. Patří taktéž do skupiny svítících lup, které díky moderním LED diodám zaručují extra jasné světlo. Dodáváme je ve stříbrné barvě v balení, které obsahuje také 3 ks baterií typu LR44.
Možnosti našeho e-shopu v sortimentu lup uzavřeme nabídkou kvalitní skleněné lupy kruhového tvaru o průměru 102 mm, která zvětšuje 2x. Má černou rukojeť a je zástupkyní klasické řady lup, které známe snad všichni.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/ostatni/lupy
Foto – zdroj: magnifier.com.tw, bmigifts.com, turbosquid.com, thinkbotics.com.