Přístavné stoly a přístavné skříně

Někdy se nám zdá, jako bychom měli v kanceláři neustále málo místa na odkládání nejdůležitějších dokumentů, spisů a všech pomůcek, které při práci potřebujeme mít po ruce. Náš pracovní stůl jako by se neustále zmenšoval a my se pak cítíme být permanentně zavaleni prací. Jak tuto svízelnou situaci vyřešit? Zde se nabízí řešení v podobě přístavného stolu či skříňky.
Přístavné stoly naše firma dodává svým zákazníkům v různém tvarovém, velikostním i materiálovém provedení. V nabídce máme i přístavné skříně, které mohou ukončovat celou stolovou sestavu a do nichž se dají ukládat další dokumenty, které právě nejsou zpracovávány. Celý takto vyřešený systém vám může výrazně usnadnit organizaci práce a udělat tak prostor vašim naléhavým zakázkám, které je třeba řešit. Pořídíte-li si jak přístavný stůl, tak přístavnou skříň, nebudete se již muset obávat nedostatku odkladného prostoru a nebudete mít neustále pocit, že na stole nemáte žádné místo. 
Přístavné stoly jsou opatřeny kovovou nohou průměru 60 mm s možností rektifikace. Při volbě tohoto typu stolu můžete vybírat z různých barevně odlišných dekorů. V nabídce máme dekory: buk, javor, olše, třešeň, červený kalvádos, přírodní kalvádos a rovněž bílé barevné provedení. Co do tvaru, vyrábíme přístavné stoly ve tvaru půlkruhu s poloměrem 600mm, dále půlkruhu s poloměrem 450 mm nebo 750 mm a také přístavné stoly ve tvaru čtvrtkruhu, rovněž s poloměry 750 mm, 600 mm a ve stejných rozměrech i přístavné stoly ve tvaru třičtvrtě kruhu. 

Možnost rektifikace nohy stolu je velmi výhodná, neboť stůj je možné díky tomu vyrovnat do správné polohy. Pracovní desky stolů jsou LTD, tloušťky 25 mm, ohraněné ABS hranou tloušťky 2 mm. Vzhledem k příznivé ceně těchto stolů je třeba říci, že investice se vyplatí a plně vám ji vynahradí nově získané pohodlí při vaší práci v kanceláři.
Nabídku přístavného nábytku jsme rozšířili navíc o 2 základní typy přístavných skříní, a to v šířce 400 mm a výšce 760 mm a druhý typ v šířce 800 mm a stejné výšce 760 mm. Provedení je různé. Mohou to být regálové skříně, skříňky s dřevěnými dvířky anebo se skleněnými dvířky, případně roletková skříňka uzavřená.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-skrine/pristavne-skrine

Foto – zdroj: royalofficefurnitures.com, furniturerentalsindia.com, mmkfurniture.com.