Pro bezpečnost vašich cenností - doplňky Kensington

Pro bezpečnost vašich cenností  - doplňky Kensington

Naše firma je připravena nabídnout svým zákazníkům nejenom nábytkové vybavení, ale i velké množství nejrůznějších doplňků, které lze využít nejen v prostředí kanceláře, ale i mimo ni. K takovým patří i bezpečnostní obaly, zámky a pouzdra na cennosti jako jsou iPady, tablety a inteligentní telefony.
Efektní design vašemu  iPhonu zajistí například stylové ochranné pouzdro umožňující jednoduchý přístup k dotykovému displeji a všem tlačítkům. Pouzdro je vyrobeno z pružného materiálu, který zároveň zajišťuje ochranu proti nárazu. Kombinace měkké vnitřní vložky a tvrdé vnější polykarbonátové skořepiny zajistí společně maximální přilnavost a ochranu vašemu iPhonu. Váha pouzdra je pouhých 56 gramů. K dostání je v černém provedení s bílými puntíky a v obrácené variantě bílá s černými puntíky.
Nabízíme rovněž, pro případ, že váš iPhone bude vystaven vlhkosti a vy se budete obávat ztráty dat, odvlhčovací kapsu pro drobnou elektroniku. Tato kapsa má o 700% vyšší účinnost při pohlcování vlhkosti než rýže. Obvykle se doba vysušování v této kapse pohybuje od 6 do 24 hodin, poté ukazatel na kapse oznámí úplné vysušení vašeho zařízení. Kapsa je jednorázová a pojme dovnitř předmět o velikosti až 13 x 10 x2 cm. 
Pro různé typy tabletů nabízíme pouzdra, a to s klávesnicemi i bez, která zároveň kromě funkce obalu plní i funkci nastavitelného stojanu, který umožňuje práci s tabletem prakticky kdekoli, díky nastavitelnému úhlu sklonu.  Propojení klávesnice s tabletem je zajišťováno prostřednictvím  Blootooth. Rám obsažený v obalu drží iPad bezpečně na místě. Vnitřní strana obalu je z mikrovlákna, to chrání vaše cenné zařízení bez poškrábání. Celý obal umožňuje pohodlný a bezpečný přístup ke všem tlačítkům a konektorům.  
Pořídit si u nás můžete taktéž obal se zámkem, bezpečnostní zámky Kensington k notebookům anebo monitorovací kit Kensington Proximo, který vám umožní zobrazení hledaného předmětu na mapce v telefonu. Obsahuje vyměnitelnou lithiovou knoflíkovou baterii, která má obvyklou výdrž v zařízení až 6 měsíců.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/ostatni/doplnky-kensington/zabezpeceni

Foto – zdroj: timeinc.net, gadgetsin.com, reviews.cnet.com.