Projektory v kancelářském prostředí

Tak jako veškerá technika, i ta promítací v současné době poskytuje velmi širokou paletu možností využití. S projektory se setkáváme nejen v nejrůznějších učebnách, školících centrech, ale také v kancelářích, kde slouží pro pracovní prezentace a schůzky, na poradách a rovněž při běžné práci.
Moderní projektory se však mohou stát i běžnou součástí vašich domovů při sledování televizních pořadů, při hraní her anebo při sledování filmů. Na způsobu zamýšleného využití tedy bude záviset i váš výběr.
Projektory jsou významnými pracovními kancelářskými pomůckami proto, že dokážou nabídnout daleko větší obraz než televizor a poskytují zážitek takřka odpovídající takovému, jaký známe z kina. Při svých pracovních jednáních, schůzkách a školeních zaměstnanců lze díky zapojení projektoru výrazně oživit prezentační akce a připoutat účastníky školení k danému tématu zajímavým způsobem.
Naše společnost vám může dodat dva různé typy projektorů. Prvním z nich je projektor NOBO QUANTUM 2521, který má nízkou hmotnost, díky čemuž se snadno přenáší. Je kompaktní, vhodný pro malé až střední prostory. Disponuje zařízením pro rychlou výměnu lampy, což zaručí nepřerušený průběh prezentace. 

Pro zpětnou projekci využívá transparentní fólie. Má také automatické vyrovnávání, které pomáhá eliminovat barevné a nežádoucí okraje. Malá projekční hlava tohoto projektoru nikterak nebrání ve výhledu na plátno.  Díky bezpečnostní zástrčce pro zámek Kensington Microsaver je zajištěna bezpečnost a ochrana proti krádeži.  Pro transport přístroje lze využít integrované úchyty.
Druhým typem, který dodáváme, je zpětný projektor NOBO QUANTUM 2523T, který jsem schopni, stejně jako první zmiňovaný projektor dodat do 10-ti pracovních dnů od objednání zákazníkem. Díky profesionálnímu tří čočkovému objektivu tento projektor poskytuje velmi ostrý obraz. Přístroj má dále integrovanou kondenzační čočku pro jasnou prezentaci ve všech místech obrazu. Tento projektor je zvlášť vhodný pro střední až velké prostory. Lze jej pohodlně a bezpečně přepravovat díky pevnému kufříku, do kterého je ukládán.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/projekcni-technika/projektory

Foto -  zdroj: tsiakkastel.com.cy, prezenter.pl, c eneo.pl.