Šatní kancelářské skříně

Šatní kancelářské skříně

Každá kancelář, kde pracuje více osob, by měla být vybavena také šatní skříní.  Nejnižší prostor v ní je dobré vyčlenit pro ukládání bot a v nejvyšší části opatřené kovovou tyčí bude prostor pro zavěšení kabátů, plášťů a dalších oděvů zaměstnanců kanceláře. Pro ušetření místa v kanceláři lze takovou skříň opatřit posuvnými dveřmi. Anebo dveřmi lamelovými, shrnovacími, případně roletkovými. Jde zkrátka pouze o to, aby byl typ skříně odpovídající ostatním kusům kancelářského nábytku a aby s nimi ladil.
Naše šatní skříně jsou dvoukřídlé, s plnými dvířky a je možné vybírat ze sedmi dekorů. Polovina skříně je vždy opatřena poličkami, druhá polovina je určena pro zavěšení větších oděvů na ramínkách na závěsné tyči.  Tři z polic jsou polohovatelné a jedna pevná.
Půda našich šatních skříní je vyrobena z LDT desky tloušťky 25mm, dno a boky z LDT desky tloušťky 18mm. Jedná se o laminotřískové desky s povrchem z lamina, tedy melaminové pryskyřice a dekoračního papíru. Velmi často se využívají na nábytek, neboť jsou poměrně pevné a mají povrch s možností různých dekorů, nejčastěji napodobenin dřeva.
Další variantou z provenience naší dílny je opět šatní skříň uzavřená, se čtyřmi kluzáky s možností rektifikace. Opět je možné pořídit ji v 7 různých dekorech, a to buk, javor, olše, třešeň, přírodní kalvádos a červený kalvádos, nebo v klasické bílé. 
Při výběru kancelářského nábytku pamatujte na to, že dřevěné povrchy v kanceláři vytvářejí uvolněné pracovní prostředí, proto i naše firma zařadila do dekorů možných pro výběr kancelářského nábytku nejvíce dekorů se vzhledem dřevěných povrchů.
Vertikální linie a protáhlé tvary působí v interiéru kanceláře odlehčeným dojmem, je tedy na snadě, že v kanceláři vybavené našimi skříněmi se bude všem zaměstnancům pracovat dobře a kreativně.
Foto:  i.zoostores.com, customoffice.co.za, newimg.globalmarket.com.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-skrine/satni-skrine