SPŠ Stavební Třebíč - AULA

AULA SPŠ STAVEBNÍ

Řešení auly vychází z původního dispozičního řešení a z předpokladu možné variability uspořádání stolů. V čele místnosti jsou umístěny dva shodné stoly pro přednášející, u každého stolu jsou dvě židle. Po levé straně (z pohledu posluchačů )jsme navrhli postavit víceúčelový přednáškový stůl, za tímto stolem je v rohu místnosti odkládací stolek.

Dominantní částí nábytku v místnosti jsou stoly pro posluchače (počet těchto stolů v místnosti se liší pro jednotlivé způsoby rozmístění, maximálně doporučujeme vzhledem k ploše místnosti pro zachování dostatečného prostoru pro sedící posluchače 8 řad po 3 stolech. Po pravé straně ve výklenku vedle velkých vstupních dveří jsou umístěny 3 vysoké, hluboké skříně. Ve všech variantách návrhu byla zahrnuta skříňka pod umyvadlo a obložení radiátorů stávajícího ústředního topení.

Stoly pro přednášející

Vzhledem k tomu, že nepředpokládáme přemísťování těchto stolů, byly navrženy celé z lamina tl. 25 mm, dezén– Kanadský javor. Stolová deska je ohraněna po celém obvodu modrou 2 mm abs hranou. Stůl má rektifikační nožky.

Přednáškový stůl

Stůl je zhotoven z kombinace lamina a perforovaného plechu. Stolová deska je z lamina tl. 25 mm, dezén– Kanadský javor, po celém obvodu je ohraněna modrou 2 mm abs hranou. Zbývající laminové části jsou tl. 18 mm, dezén je stejný, ohranění v barvě dezénu. V čele místnosti jsou umístěny dva shodné stoly pro přednášející, u každého stolu jsou dvě židle. Po levé straně (z pohledu posluchačů )jsme navrhli postavit víceúčelový přednáškový stůl, za tímto stolem je v rohu místnosti odkládací stolek. Z perforovaného plechu je zhotoven podstavec pod mikrofon. Stoly mohou být vyrobeny v následujících variantách:

Stoly pro posluchače

Stolová deska je z lamina tl. 25 mm, dezén– Kanadský javor, po celém obvodu je ohraněna modrou 2 mm abs hranou. Stůl má kovovou podnož s lubem z lamina a s možností rektifikace.

Skříně
Jsou vyrobeny z lamina se zasazenými dvířky. Půdy a police mezi dvířky jsou z lamina tl. 25 mm, zbývající části jsou tl. 18 mm. Půdy a dvířka jsou ohraněny modrou 2 mm abs hranou.

Obložení topení
Je vyrobeno z kombinace lamina a perforovaného plechu. Horní deska je z lamina tl. 25 mm, v ní je zasazen perforovaný plech.  Plech má odnímatelnou část nad ovládáním ventilů k topení. Horní deska je po celém obvodu ohraněna modrou 2 mm abs hranou. Horní polovinu přední desky tvoří perforovaný plech. Obložení je na vysokých rektifikačních nožkách.

http://vybavujeme-kancelar.cz/reference