Trendy v kancelářském nábytku

Charakteristickými prvky pro současný kancelářský nábytek jsou funkčnost, variabilita a kvalitní zpracování. Je kladen důraz na snadnou kombinovatelnost jednotlivých prvků, které tak vytvářejí pracovní prostředí s vysokou variabilitou řešení.  
Stoly bývají vyráběny v pravé i levé variantě. Stolové desky se dají lehce kombinovat  s dalšími dobře napojitelnými prvky, což umožňuje celkové rozšíření pracovní plochy. Vnitřní kryty pro vedení kabelů bývají odnimatelné. Síla používaných materiálů je dalším prvkem zaručujícím kvalitu. Trendy v kancelářském nábytku a nejen v něm jsou jednoznačně určující – vydávají se směrem kvality. Skryté vedení kabeláže jde taktéž trendovým směrem. Důraz je kladen na stabilitu a vysokou funkčnost kancelářského nábytku.    
Skříně jsou opatřeny stavěcími patkami pro případné vyrovnání nerovnosti podlahy. Současný zákazník upřednostňuje poměr kvalita - cena. Za své peníze je třeba chtít nábytek dokonale zpracovaný ze všech pohledových stran. Již dávno neplatí, že co není vidět, není podstatné. Kancelářský nábytek dodávaný naší společností tyto zásady kvalitního zpracování důsledně dodržuje. U nás investované finanční prostředky se vám vrátí v podobě kancelářského nábytku důkladně propracovaného do posledního detailu. Stejné nároky jsou při výrobě kladeny na funkčnost i estetickou stránku nábytku. U skříní i kontejnerů jsou samozřejmostí kvalitní značkové zámky. Bezpečnost dokumentů a v nich uložených informací jsou pro nás zásadní. Skříně jsou konstruovány tak, aby bez obtíží snesly i několikeré stěhování bez jakéhokoli vlivu na jejich pevnost.
Zásuvkové kontejnery jsou dnes jednoznačně považovány za další konstrukční prvek nikoli za podřadnou součást vybavení kanceláře. Důraz je kladen stejně tak velký na jejich funkčnost, jako i na estetickou stránku jejich vzhledu. U nás vyráběné kontejnery jsou vždy vybavovány i zadní pohledovou stranou, aby se jejich umístění kdekoli v prostoru kanceláře nestalo rušivým prvkem. 
Současný trend v kancelářském nábytku se jednoznačně vydává cestou kvality nikoli kvantity. 

Funkční a zároveň variablní kancelárský nábytek naleznete na těchto stránkách http://vybavujeme-kancelar.cz/

Foto – zdroje: momoge.com, villahomedesigning.com, kambo-furniture.com.