Věšáky do kanceláří

Věšáky do kanceláří

Kancelář jako prostor, kde se setkávají lidé za pracovním účelem, má být vybavena dostatečně pohodlně a všemi potřebnými záležitostmi. Je nutné, aby se zde všichni jak zaměstnanci, tak návštěvy cítili dobře. K základnímu vybavení, jakým je nábytek, pracovní prostředky a nejrůznější pomůcky pro práci v kanceláři je nutné přiřadit i věci běžné potřeby, jako jsou například věšáky na šatstvo. S přicházejícími podzimními plískanicemi bude jejich využití stále aktuálnější.  Svrchníky, pláště a případně i deštníky bude nutné odložit již ve vstupních prostorách anebo nejpozději u vstupu do kanceláří.  I na tyto případy u nás myslíme a pro naše zákazníky jsme připravili několik možností.
V sortimentu našeho zboží dodávaného do kanceláří je pět kovových věšáků na šaty. Prvním a největším z řady je kovový věšák na šaty SILVER DUO, jehož základ tvoří kov s chromovanou povrchovou úpravou a ukončen je dvěma jehlany z přírodního buku. Spodní část stojin a podstava jsou ze stříbrného  komaxitu. Tento věšák jako jediný z řady námi dodávaných věšáků je opatřen v dolní části úpravou pro odložení deštníků. Je velmi elegantní a navíc poskytuje dostatek závěsných míst pro odložení svrchního šatstva. Z černého komaxitu je kovový podlahový věšák na šaty model SILVER D, který se od výše zmíněného typu odlišuje nejen barvou, ale i menším počtem závěsných míst pro odložení šatstva. Věšák typu SILVER A je ve stejném tvarovém provedení, liší se pouze povrchovou úpravou, v tomto případě se jedná o leštěný kov v povrchové úpravě chrom. Dále nabízíme podlahové kovové věšáky KRISTO a GOLO vybavené nerez rameny a nerez křížem pro zavěšení svrchních oděvů. Oba jsou vyrobeny v povrchové úpravě broušený nerez.
V případě nečekaného deště vám může dobře posloužit i prakticky vybavený deštník opatřený LED lampičkou. Lampička může být od deštníku jednoduše oddělena a následně využita samostatně. Tato výhodná sada je dodávána včetně baterie CR2032
Všechny typy věšáků máme skladem a zákazníkům je doručíme do 10ti pracovních dnů.

 

 

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/prislusenstvi-kancelarsky-nabytek/kancelarske-vesaky

Foto – zdroj: idfdesign.com, techcracks.com, mmeijer.com.