Vitríny a kliprámy

Vitríny a kliprámy

Kanceláře, ale i jiná místa často využívají pro komunikaci se svým okolím a ke zveřejnění informací nejrůznějšího typu také vitríny a kliprámy. Ty patří k nejběžnějším způsobům propagace firmy  formou vystavených  plakátů, sdělení a informací poskytovaným zaměstnancům a nejen jim.
Korkové vitríny o kapacitě 9 x A4 a rozměrech 981 x 720 mm jsou k použití se špendlíky.  Magnetické vitríny s povrchem stíratelným za sucha se používají s magnety a v neposlední řadě jsou tu ještě textilní vitríny mající textilní povrch se sníženou hořlavostí.  Všechny tyto typy patří k vitrínám do vnitřního prostředí, obvykle jsou uzamykatelné, přiloženy jsou 2 klíče. Vynikající viditelnost zajišťují silné akrylové dveře. Hodí se skvěle do každého typu kanceláře. Jedná se o vysoce kvalitní vitríny s rozmanitým výběrem povrchů.
Vitríny nohou být i s posuvnými dvířky. Všechny v současnosti vyráběné typy mají atraktivní design, šetří prostor a běžně jsou uzamykatelné se zesíleným bezpečnostním sklem.
Kliprámy jsou vlastně takové nástěnné poutače, které využívají klipový systém pro prezentaci často měněných dokumentů. Obvykle jsou vhodné jak do vnitřního, tak do vnějšího prostředí. Nenápadně řešené, ale pevné rámy dávají plně vyniknout zveřejňovaným dokumentům. Rámy jsou z vysoce kvalitního  jodizovaného, což znamená galvanicky tvrzeného hliníku. Rychlou jednoduchou výměnu dokumentů uvnitř rámu zajišťuje originální clip systém, díky němuž není nutno sundávat rám ze stěny. Před vlhkostí jsou dokumenty uvnitř chráněny gumovým těsněním. 
V balení s kliprámem obvykle naleznete i sadu špendlíků anebo magnetů podle typu kliprámu.
Kliprámy a vitríny jsou na našem trhu k zakoupení v několika různých velikostech. Všechny jsou opatřeny ochrannými plastovými rohy.

http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarska-technika/vitriny-a-klipramy

Foto – zdroj: discountdisplays.co.uk, ryman.co.uk, printing4everyone.co.uk.