Zavřete pracovnu do skříně

Buďte kreativní a uplatněte vynalézavé ukládání. Ušetřete místo a pořiďte si domácí pracovnu zabudovanou do skříně. Takové pracovny jsou velmi úsporné, nenápadné a také elegantní. Většinou jsou do takovýchto skříní umísťována počítačová pracoviště.
Do skříně většího objemu se vejde pohodlně výsuvný pracovní stůl s klávesnicí, PC, monitor a mnohdy i menší pojízdný kontejner a v horních policích ještě zbude místo k uskladnění dokumentace v šanonech. Pokud si pořídíte ještě rozměrově vhodné modulové krabice, můžete do nich vyskládat CD, děrovačku, sešívačku a jiné drobné kancelářské pomůcky a doplňky.
Tento systém pracoven ve skříních má nepopiratelnou výhodu ve schopnosti velmi rychle a zároveň nenápadně uschovat neuspořádané pracovní prostředí před zraky nečekané návštěvy. Zvláště v domácím prostředí se může stát taková pracovna ve skříni přínosem. Uklizeno tak může být vše do minuty, a to pouhým zasunutím pracovní desky a úložného kontejneru do skříně a zavřením jejích dveří.
Vtipným a nápaditým řešením takové pracovny ve skříni může být úložný prostor za posuvnými dveřmi objemnější skříně, kde se v jedné části nachází televizor a ve druhé části jsou regály a stůl pro počítač. Posunutím dveří do jedné či druhé části se odkryje vždy jeden z funkčních modulů, takže je možné buďto pracovat u PC anebo sledovat televizi.
Dalším elegantním a zároveň prostorově nenáročným uspořádáním domácí pracovny je její umístění do knihovny. Stejně tak je možné stůl pro notebook nebo počítač umístit do vestavné malé skříňky, která má místo předních dveří stahovací roletku. 
Ve výčtu možností pracoven ve skříních nechybí ani způsob zabudování PC pracoviště do nízké skříňky,  na nožkách, kde těleso počítače je  dole, výsuvná plocha s klávesnicí uprostřed a  nad ní  stůl nebo větší police pro umístění LCD monitoru.

Kancelářský nábytek do kterého by šlo umístit pracoviště nalzenete na těchto stránkách http://vybavujeme-kancelar.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarske-skrine

Foto - Zdroje: jwhomesblog.com, bigbobz.com, karenhaller.co.uk, paperflowbook.com,