Poradenství, projekty

Nejsme jako běžní konzultanti, kteří Vám udělají projekt a 3D vizualizaci za dvě hodiny na počítači někde v obchodním centru, aniž by Vás navštívili, viděli řešený prostor naživo, cítili jeho atmosféru, znali Vaši situaci, starosti a viděli všechny souvislosti.
Nejsme ani prodejci, kteří Vás budou tlačit do designového nábytku za každou cenu. Nebudeme Vás přesvědčovat o tom, že potřebujete projekt, když by stačila konzultace na místě.

Jsme hlavně praktici, neschováváme se za studiemi, vizualizacemi, projekty a designem. Naše doporučení jsou jednoduchá, jasná a hlavně praktická. A vyžadujeme, aby se naše doporučení uvedly do praxe jako celek.

Pokud hledáte někoho, kdo Vám udělá projekt, kterým se budete ohánět na poradách, před šéfem nebo se jím budete jen kochat a později jej stejně odložíte do šuplíku, pak jste na špatné adrese.

Pokud ale hledáte někoho, kdo se na Vaše starosti s vybavením kanceláře podívá nezaujatě a na základě svých zkušeností Vám doporučí jak za rozumné peníze vytvořit zdravé a reprezentativní pracovní prostředí, tak jste tu správně.

Jestliže se rozhodnete využít našich služeb, přijedeme k Vám, promluvíme si s Vámi, s Vašimi pracovníky, vyslechneme si co Vás trápí, prohlédneme si prostory, podíváme se, jak to u Vás funguje. Vezmeme s sebou vzorkovníky, katalogy židlí a doplňků. Položíme Vám spoustu otázek. Prostory si můžeme sami zaměřit. A na závěr Vám jasně doporučíme, co přesně máte udělat, jaké kroky Vás čekají a jak to bude vypadat.

Kolik to stojí?
V přepočtu na počet hodin strávených u Vás, na přípravě a cestě k Vám je náš honorář srovnatelný s honorářem zkušeného servisního technika. Na rozdíl od servisáka, kterého si zavoláte až se něco pokazí a stojí Vás jen další peníze, my Vám pomůžeme peníze (a hlavně Váš čas) ušetřit.

Cena je samozřejmě závislá na rozsahu vykonané práce, pro Vaši představu:


Např. Poradenství u Vás, na místě, které využijete pokud:

• nejste si úplně jistí, že jste zvolili vhodné nábytkové prvky
• potřebujete vidět dekory naživo
• potřebujete poradit od odborníků
• nebo prostě jen chcete přenést zodpovědnost za správné měření na nás

Zahrnuje výjezd poradce, 2 hodiny intenzivní konzultace, odborné zaměření prostoru a stojí 3.250,- Kč bez DPH.
Tuto službu máme pro Vás ZCELA ZDARMA, podmínkou je, že si od Vás odvezeme objednávku v minimální výši 32.500,- Kč bez DPH (respektive od částky 3.250,- Kč Vám odečteme 1/10 hodnoty objednávky).


Nebo Zakreslení půdorysu, 3D vizualizace, které využijete pokud:

• nechcete, aby Vás cokoliv překvapilo, všechno vidíte dopředu, můžete to ovlivnit dřív, než proinvestujte velké peníze.
• chcete, aby naši pracovníci vybavovaný prostor sami zaměřili, na místě Vám poradili a zkusili s Vámi najít optimální řešení. Už si nebudete muset dělat starosti, jestli jste správně měřili, jestli jste nezapomněli třeba na trubky od topení nebo vypínač osvětlení, který by nábytku vadil. Tímto veškerou zodpovědnost přebíráme na sebe.
• chcete vypracovat návrhy, které máte možnost připomínkovat.
• chcete vypracovat rozpočet a výkaz prvků
• nechcete si dělat starosti, jak bude nový nábytek ve Vašem prostoru vypadat. Pro dokonalou představu pro Vás zhotovíme 3D vizualizaci.

Zahrnuje výjezd poradce, 2 hodiny intenzivní konzultace, odborné zaměření prostoru, koncept 2D (+ jedno kolo připomínek), vizualizace 3D náhledy (+ jedno kolo připomínek) a stojí 10.850,- Kč bez DPH.
Také tuto službu můžete mít ZCELA ZDARMA, i zde Vám odečteme 1/10 hodnoty objednávky.


Kdy Vám řekneme NE?
Vaše pozvání, abychom k Vám osobně přijeli prezentovat naše služby s poděkováním odmítneme. Také pokud na konzultaci a následnou realizaci nemáte připravený dostatečný rozpočet, uslyšíte naše ne. Nemáte-li totiž na dosažení změn stanovený rozpočet, nemůžete očekávat, že se dostaví výsledky.
Chceme svůj čas a energii maximálně věnovat zákazníkům, kteří skutečně chtějí a mohou naše doporučení realizovat.
Pokud znáte naši práci (můžete si ji prohlédnout ZDE) a co o nás říkají naši zákazníci (můžete si prohlédnout ZDE), sami si jistě uděláte obrázek o tom, zda Vám máme co nabídnout.


Začněte takto:

 • vyplňte tento kontaktní formulář a popište nám svou situaci (ZDE)
 • my formulář zpracujeme a nejpozději do týdne získáte odpověď jak Vám můžeme pomoci, případně i varianty konzultace
 • získáte od nás také další podrobnosti a sami si vyberete, která z konzultačních variant vám bude vyhovovat nejvíce
 • jakmile si vše odsouhlasíte a domluvíte termín, obratem obdržíte tzv. "předkonzultační dotazník", který nám pomůže zjistit o vaší firmě další podrobnosti a dopředu se také na setkání důkladně připravit
Nechceme plýtvat Vaším časem, chceme, abyste vždy měli jistotu, že naše spolupráce bude mít jasnou a maximálně efektivní podobu.

Vyplňte svůj kontakt ZDE.