Projektování pracovních prostorů

Kdy je čas nám zavolat?

Plánujete postavení open-space kanceláří? Potřebujete pomoci s projektováním prostorů tak, aby se vašim zaměstnancům dobře pracovalo? Stěhuje se vaše oddělení?

Pomáháme úspěšným firmám, které se neustále rozrůstají, a tak přemýšlejí dopředu o svých pracovištích.

Chceme řešený prostor vidět naživo, chceme cítit jeho atmosféru a hlavně znát vaši situaci a dlouhodobý plán. Věříme, že pouze tak lze naprojektovat pracovní místo, které bude plnit svůj účel a nebudete s ním mít starosti.

Jak to bude probíhat?

S manažery jednotlivých oddělení probereme kompletně jejich způsob práce, vyslechneme jejich potřeby, ze schůzky uděláme podrobný zápis a zakreslíme 3D vizualizace v grafice CAD do stávajících layoutů, popř. vytvoříme úplně nové. Všechno uvidíte dopředu a můžete to ovlivnit než proinvestujte velké peníze.

Důraz klademe na správné umístění pracovišť s ohledem na hygienické a ergonomické standardy, možnosti řešeného prostoru a požadavky a způsob práce daného oddělení, popř. jednotlivce.

Výstupem je vypracovaný layout, který předáváme v elektronické podobě ve formátu DWG a PDF. Layouty jsou vaším majetkem a můžete je použít pro další využití – třeba jako zadávací dokumentaci pro výběrové řízení na samotné vybavení nábytkem.

Vám to ušetří více jak ¾ času při tvorbě samotného výběrového řízení a peníze a starosti při konečné fázi dodávky nábytku. Jednoduše řečeno, velkou část zodpovědnosti přebíráme na sebe.

Vedle toho nabízíme ještě jednu velmi šikovnou službu a to Technický dozor investora. Výsledné dílo dodavatele nábytku v den předání projdeme společně s Vámi a na vlastní zodpovědnost se přesvědčíme, jestli byl nábytek dodaný v požadovaném množství, kvalitě a v požadovaném technickém řešení.

Jste připraveni na projekt, který se dá zrealizovat, můžete ho ovlivňovat, vyhnete se zodpovědnosti za měření a ještě získáte hodnotné rady k věci? Stačí objednat. (Cena je samozřejmě závislá na rozsahu vykonané práce a před započetím všech prací se na nic s vámi dohodneme.)

 

Jak objednat naše služby?

 

Podívejte se na naše reference. Máme toho za sebou celkem hodně, takže pokud jste se již přesvědčili, že nám můžete věřit, tak si objednejte našeho služby pomocí tohoto formuláře.

    Jakou činností se Vaše společnost zabývá:
    Popište prosím Váš problém/situaci, který chcete konzultovat:
    Jaké výstupy/výsledky od konzultace očekáváte?:

    Jaký máte na konzultaci/dosažení výsledku rozpočet?:

    V jakém časovém horizontu si konzultaci představujete?:
    Firma:
    Jméno:
    Telefon:
*  Email:
 

Vaši objednávku zpracujeme a nejpozději do 24 získáte telefonickou odpověď. Nebudeme plýtvat vaším časem. Chceme, abyste vždy měli jistotu, že naše spolupráce bude mít jasnou a maximálně efektivní podobu.