napsali o nás


deník Vysočina

deník Vysočina zveřejnil článek o realizaci laboratoře fyziky na státním Gymnáziu v Třebíči


Mikrobiologický ústav Akademie věd ČR

Pro mikrobiologický ústav jsme realizovali několik laboratoří a kanceláří.


Asociace českých nábytkářu

V Květnu 2014 o nás bylo zmíněno v e-lettru Asociace českých nábytkářů, kde už jsme třetím rokem členy.


Asociace českých nábytkářu

Asociace českých nábytkářů

Reference

Česká televize

V roce 2011 jsme se stali registrovaným dodavatelem kancelářského nábytku pro Českou televizi, postupně jsme realizovali několik fází dodávek kancelářského nábytku.

MALL.CZ

Od roku 2011 jsme nábytkem vybavovali prodejny (výdejní místa) MALL.CZ v Brně, v Pardubicích. Pro prodejnu v Praze Holešovicích jsme připravili návrh vybavení včetně 3D vizualizace.

České vysoké učení technické v Praze

Pro katedru Hydrologie na ČVUT v Praze jsem vybavovali několik laboratoří.

Jsme s provedením i vstřícným přístupem pracovníků firmy Anteria během návrhu, instalace i běžných provozních oprav maximálně spokojeni.
doc. Ing., Martin Šanda, Ph.D.
ELVAC Praha s.r.o.

Pro firmu ELVAC jsme zařídili jednací místnost včetně stěny z kancelářských skříní.

V naší firmě jsme plánovali nově zařídit jednací místnosti, kde jsem preferovali variabilitu rozmístění stolů co do počtu i rozložení (potřebovali jsme stoly do tvaru U, do tvaru T a sezení typu „školní lavice“), dále jsme plánovali v místnosti instalovat skříňovou stěnu s úložnými prostory pro archiv i optativu. Pro tento úkol jsme si vybrali jako dodavatele Anteria s.r.o. pro jejich schopnost porozumět nám a pochopit naše plány i záměry, schopnost předložit nám rychle kvalitně zpracovanou nabídku, včetně dobré ceny za nábytek, jeho dodávku i instalaci na místě. S jejich návrhem, kvalitou nábytku i provedenou prací jsme spokojeni.
Ing. Pavel Pelikán
1.LF UK- Ústav patologické fyziologie

Na 1. Lékařské fakultě v Praze jsme vybavovali již mnoho laboratoří a kanceláří. Jedny z posledních realizací probíhaly v účtárně a místnosti pro posluchače.

S firmou Anteria s.r.o. spolupracuje Ústav patologické fyziologie 1.LF UK již řadu let. Je to firma s profesionálním přístupem, maximální ochotou a vstřícností. Všechny zrealizované zakázky proběhly bez sebemenších problémů. Firmu Anteria mohu všem vřele doporučit.
Klára Jirásková
Základní škola a Mateřská škola, Chrastava, Vítkov

Pro ZŠ a MŠ ve Vítkově jsme dodávali jednotlivé kusy nábytku jako doplnění ke stávajícímu nábytku.

Velmi děkujeme za kancelářský nábytek. Nejen, že je v odpovídající prvotřídní kvalitě za dobrou cenu, ale i s výborným servisem /nastěhování na místo určení, kontrola stability, zámků apod./ Nábytek jsme odebírali již po předchozí dobré zkušenosti. Vřele doporučuji.
Mgr. Romana Sobotková, ZŠ a MŠ Vítkov
STUDIO VIZÁŽ H.M.M. s.r.o., Ostrava

Pro Studio vizáž Hany Márie Matysové jsme vybavovali samotné studio a kancelář manažera.

Vše se dá vyjádřit jednou větou : „Dokonalý servis a perfektní kvalita.“
Martin Matys
Stavební bytové družstvo Kralupy n. Vltavou

Na stavebním a bytovém družstvě v Kralupech nad Vltavou jsme realizovali kancelář předsedkyně družstva a účtárny. Realizace byla na klíč včetně stavebních úprav

Děkujeme vám za profesionální přístup, který je vyjádřen kvalitou vaší práce, spolehlivostí, ochotou a slušností.
Lenka Šímová, Dis
Diecézní charita Litoměřice

Pro koordinátorku dobrovolníků z diecézní charity v Litoměřicích jsme vybavili celou kancelář.

Dobrý den, Chtěla bych poděkovat za vyřízeni naší objednávky firmou Anteria. Z velmi širokého sortimentu jsme za nízkou cenu objednali po internetu kompletní vybavení do naší nové kanceláře. Objednávka byla vyřízena velmi rychle, celou dobu jsme byli o všech krocích informováni telefonicky. Nábytek byl přivezen v hodině námi určené a přesně na minutu. Při přenosu již smontovaného nábytku nebyla poškozena ani v nejmenším jediná zeď ani podlaha. Při montáži posledních částí pánové měli veškeré nářadí a pomůcky a vlastním vysavačem po sobě vše uklidili. Na závěr nábytek přeleštili, přezkoušeli zámky a zásuvky a odnesli všechen balící materiál. Byli velice příjemní rychlí. A ještě nám odnesli snad tunu vážící náš předchozí provizorní pracovní stůl. Nábytek je kvalitně vyrobený, barevně odpovídá katalogu, rozměrově přesný. S úctou a poděkováním
Veronika Vedejová