Vybavení kanceláře za hranice e-shopu

Kdy je čas nám zavolat?

Stojíte před prázdnou místností a nedokážete si představit nábytek v konkrétním prostoru. Tak si otevřete náš e-shop a najdete pěkný a kvalitní nábytek. Dobře, ale to vám nestačí. Chcete tenhle stůl širší, na tuhle skříň jiný dekor než máme v nabídce a hlava se vám točí z toho, kam to všechno postavíte. To je absolutně normální věc, je dobře, že jste právě tady.

Veškeré takové požadavky řešíme individuálně a za hranice našeho e-shopu a je úplně jedno jestli jde o manažerskou kancelář nebo školní třídu.

Zkuste na chvíli opustit myšlenku, že to zvládnete sami. Tím nemyslíme, že podceňujeme vaše organizační schopnosti. Pouze nabízíme své dlouholeté zkušenosti k vašim službám. Umíme všechno profesionálně nakreslit do 3D počítačových modelů a změřit tak, aby se stoly a židle vedle sebe nemačkaly. To však není všechno. Naším hlavním přínosem (vedle kvalitního nábytku) je čas, který vám ušetříme. Zároveň na sebe při realizaci přebíráme veškerou zodpovědnost, takže vy se v jejím průběhu můžete vesele věnovat své práci.

Jak to bude probíhat?

Rádi vaši kancelář navštívíme a promluvíme si s vámi. Prohlédneme si vaše prostory a vyptáme se na spoustu otázek, jak to u vás funguje. Vezmeme s sebou vzorkovníky, katalogy židlí a doplňků.

Vytvoříme vám návrh kanceláře podle vašich potřeb, a když se vám bude líbit, tak ho uskutečníme a vaši kancelář plně vybavíme (s dopravou i montáží zdarma).

Nejsme prodejci, kteří vás budou tlačit do designového nábytku za každou cenu. Nebudeme vás přesvědčovat o tom, že potřebujete celý projekt s vizualizací, když by stačila konzultace na místě. Jsme hlavně praktici. Studie vám budeme citovat jen, když bude potřeba, poradíme a 3D vizualizace vám přehledně popíšeme. O montáž se samozřejmě také postaráme sami.

Na kolik vás to vyjde?

V přepočtu hodiny strávené přípravou, cestou k vám a samotnou konzultací je náš honorář srovnatelný s honorářem zkušeného servisního technika. Na rozdíl od servisáka, kterého si zavoláte až když se něco pokazí a stojí vás jen další peníze, my vám pomůžeme peníze (a hlavně váš čas) ušetřit.

 

Poradenství Zakreslení půdorysu, 3D vizualizace;

Náš poradce k vám přijede (jedno kam), a nejméně 2 hodiny s vámi bude intenzivně konzultovat vaše potřeby.

Když si nic neobjednáte, poradenství vás vyjde na 3.250,- Kč bez DPH.

Když si z konzultace odvezeme objednávku, tak z její ceny vezmeme 1/10 a tu vám odečteme z ceny konzultace. (Jednoduše, pokud vaše objednávka dosáhne 32.500,- Kč, dostanete konzultaci zadarmo.)

Náš poradce k vám zajede (opět jedno kam) a nejméně 2 hodiny si s vámi bude nad vaší poptávkou povídat. Prostor si odborně zaměří a následně stráví čas zhotovením 2D konceptu a vizualizace s 3D náhledy (u konceptu i vizualizace dostane zvlášť zdarma jedno kolo připomínek).

To celé vás vyjde na 10.850,- Kč bez DPH. Z těchto peněz vám strhneme 1/10 ceny případné objednávky. Takže pokud cena vaší objednávky dosáhne na 108.500,- Kč, dostanete i tuto službu zdarma.

Jak objednat naše služby?

Podívejte se na naše reference. Máme toho za sebou celkem hodně, takže pokud jste se již přesvědčili, že nám můžete věřit, tak si objednejte našeho služby pomocí tohoto formuláře.

    Jakou činností se Vaše společnost zabývá:
    Popište prosím Váš problém/situaci, který chcete konzultovat:
    Jaké výstupy/výsledky od konzultace očekáváte?:

    Jaký máte na konzultaci/dosažení výsledku rozpočet?:

    V jakém časovém horizontu si konzultaci představujete?:
    Firma:
    Jméno:
    Telefon:
*  Email:
 

Vaši objednávku zpracujeme a nejpozději do 24 hodin získáte odpověď, jak vám můžeme pomoci.

Jakmile si s námi domluvíte druh konzultace a termín, obratem obdržíte tzv. „předkonzultační dotazník“, který nám pomůže zjistit o vaší firmě další podrobnosti a dopředu se také na setkání důkladně připravit

Nechceme plýtvat vaším časem. Chceme, abyste vždy měli jistotu, že naše spolupráce bude mít jasnou a maximálně efektivní podobu.